Причини виникнення зайвої ваги.
Найчастіше, люди їдять, щоб впоратися з емоційними проблемами, невдачами на роботі або в сімейному житті, гнівом або образою, власними комплексами і т. д, а зовсім не тому, що відчувають голод. Всі стреси і переживання заедаются солодощами, чіпсами, морозивом і тому подібними "антидеприссантами".
Так само, на вірному шляху до набрання зайвої ваги, знаходяться люди, які страждають безсонням, від нестачі сну збільшується вироблення греліну - гормону голоду, і як наслідок - збільшення у вазі.
Зайняті, працюючі, просто "не встигають" нормально харчуватися, вранці є колись, в обід ніде або фаст-фуд, а ввечері наїдаються усім вмістом холодильника.
Доведено, що чуство голоду і чуство спраги схожі, плутаючи одне з іншим, багато людей замість того що б просто попити води, рвуться на кухню в пошуках їстівного.
Таким чином, за рахунок вживання простих легкозасвоюваних вуглеводів, жирної, калорійної їжі, людський організм додає у вазі, але залишається обділеним у вигляді вітамінів, мінералів, води, рослинної клітковини, корисних жирів і вуглеводів.
Прийоми боротьби з зайвими кілограмами всім відомі, це збалансоване, регулярне, повноцінне харчування і фізичне навантаження, плюс достатнє вживання води.
З приводу води, хотілося б нагадати, що тільки чиста вода без газу, свіжовичавлені соки, спеціальні спортивні, ізотонічні, гіпотонічні напої (для спортсменів), здатні заповнити диффецит рідини в організмі, очистити його від шкідливих речовин. Ні чай, ні кава, ні газована вода - ці функції не виконують.
Обсяг споживаної в день рідини індивідуальний, залежно від способу життя, приблизно 30-40мг на 1кг ваги, 2-2,8 літра в день. Якщо ви активно займаєтеся спортом, багато рухаєтеся, то для вас норма збільшується до 60 мг на 1 кг ваги.
Як відомо, короткочасні дієти, дають короткочасний ефект. Тому краще відрегулювати власний раціон харчування, таким чином, щоб він міг з користю служити вам протягом усього життя.
Слід відмовитись від калорійної їжі, не тримати шкідливу їжу під рукою.
Не харчуватися перед телевізором чи книжкою, в крайньому випадку вживати тільки сирі овочі або фрукти, замінюючи ними "сміттєвої їжі".
Харчуватися невеликими порціями.
Не слід пропускати основні прийоми їжі, голод може вас привести до найближчого фаст-фуд.
Якщо немає можливості нормально харчуватися на роботі, брати їжу з дому.
Вчасно лягати спати, як відомо найкорисніший сон з 21.00 до 24.00. Спати не менше 8 годин.
Активно займатися спортом.
Для спортсменів і людей, які ведуть активний спосіб життя проводиться спеціальне спортивне харчування NUTREND, представлене на нашому сайті "Спортшеф", як додаток до основного раціону живлення.
© 2014, TM Sportshef - територія безпеки і якості. При будь-якому використанні матеріалу, зазначення його авторства і активне гіперпосилання на сайт спортивного харчування "Спортшеф" www.sportshef.com.ua (європейське спортивне харчування в Україні) обов'язкові.